Промяна на разписанията на обществения транспорт за дните 29 и 30 Декември 2022 г.

Размер на шрифта: A A A
Промяна на разписанията на обществения транспорт за дните 29 и 30 Декември 2022 г.

I. Разписание на автобусна линия № 13, което ще се изпълнява на

29 и 30 Декември 2022 г.

1. Направление "кв. Железник - кв. Зора":

05,00; 05,25; 06,00; 06,30; 06,55; 07,20; 07,35; 07,55; 08,20; 08,35; 08,55; 09,25; 09,55; 10,30; 10,55; 11,35; 11:55; 12,20; 12,35; 12,55; 13,25; 14,05; 14,25; 15,00; 15,20; 15,40; 16,00; 16,15; 17,20; 17,50; 18,40; 19,00; 19,40; 20,30; 21,00; 21,30; 22,00; 22,40

2. Направление кв. "Зора - кв. Железник":

05,00; 05,15; 06,00; 06,40; 07,35; 08,10; 08,25; 08,40; 09,10; 09,40; 10,10; 10,40; 11,10; 11,40; 12,10; 13,10; 13,45; 14,10; 14,40; 15,00; 15,10; 15,40; 16:00; 16,10; 17,10; 17,45; 18,10; 18,30; 19,00; 19,20; 19,55; 20,10; 21,10; 21,50; 22,10; 22,40; 23,10

Курсовете в: 20,10; 21,10 и 22,10 часа се изпълняват до Тракийски университет.

 

II. Разписание на автобусна линия № 14, което ще се изпълнява на

29 и 30 Декември 2022 г.

1. Направление "кв. Три чучура север - кв. Зора":

07:15, 07:45, 08:15, 08:45, 09:15, 09:45, 10:15, 10:45, 11:00; 11:15, 11:45, 12:15, 12:45, 13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15, 17:45, 18,25; 20:45

2. Направление "кв. Зора - кв. Три чучура север":

06:20, 07:15, 07:40, 08:20, 08:50, 09:20, 09:50, 10:20, 10:50, 11:20, 11:50, 12:20, 12:50, 13:20, 13:50, 14:20, 14:50, 15:20, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 17:50, 18:20, 18:40, 21:25

 

 

III. Разписание на междуселищните курсове, които ще се изпълняват на

29 и 30 Декември 2022 г.

 

  1. Направление с. Старозагорски минерални бани, с. Пряпорец, с. Борилово, с. Ново село, с. Остра могила, с. Казанка, с. Сулица, с. Лозен, с. Сладък кладенец, с. Пъстрово – линии № 91, 92, 94, 96

Час на тръгване от гр. Стара Загора

Обслужвани населени места

Час на тръгване от последна спирка към гр. Стара Загора

05:30

96

СТЗ Бани, Казанка, Остра могила, Сулица, СТЗ, Бани, Ново село, Пряпорец, Борилово ВЗ/Ц

Отиване: СТЗ Бани (през вилна зона), Казанка.

Връщане: Казанка, Остра могила, Сулица, СТЗ Бани (през център), Ново село, Пряпорец, Борилово, Пряпорец.

06:25

06:30

94

СТЗ Бани, Сулица, Лозен, Сладък кладенец, Пъстрово ВЗ/ВЗ

Отиване: СТЗ Бани (през вилна зона), Сулица, Лозен, Сладък кладенец, Пъстрово.

Връщане: Пъстрово, Сладък кладенец, Лозен, Сулица, СТЗ Бани (през вилна зона).

07:45

08:00

92

Пряпорец, Борилово, Ново село, СТЗ Бани, Сулица Ц/Ц

Отиване: Пряпорец, Борилово, Пряпорец, Ново село.

Връщане: Ново село, СТЗ бани (през център), Сулица, СТЗ Бани (през център).

09:15

10:00

96

29.12.2022 г. – СТЗ Бани, Остра могила, Казанка, СТЗ Бани, Ново село Ц/Ц

Отиване: СТЗ Бани (през център), Остра могила, Казанка.

Връщане: Казанка, СТЗ бани (през център), Ново село.

11:05

10:00

96

30.12.2022 г. – Пряпорец, Борилово, СТЗ Бани, Остра могила, Казанка Ц/Ц

Отиване: Пряпорец, Борилово, Пряпорец, СТЗ Бани (през център), Остра могила, Казанка.

Връщане: Казанка, СТЗ Бани (през център).

11:20

12:00

96

29.12.2022 г. – СТЗ Бани, Остра могила, Казанка, СТЗ Бани, Пряпорец, Борилово ВЗ/Ц

Отиване: СТЗ Бани (през вилна зона), Остра могила, Казанка.

Връщане: Казанка, СТЗ Бани (през център), Пряпорец, Борилово, Пряпорец.

13:05

12:00

91

30.12.2022 г. – СТЗ Бани, Пряпорец, Борилово ВЗ/Ц

Отиване: СТЗ Бани (от вилна зона през център), Пряпорец, Борилово.

Връщане: Борилово, Пряпорец.

13:00

12:30

94

29.12.2022 г. - СТЗ Бани, Сулица, Лозен, Сладък кладенец ВЗ/ВЗ

Отиване: СТЗ Бани (през вилна зона), Сулица, Лозен, Сладък кладенец.

Връщане: Сладък кладенец, Лозен, Сулица, СТЗ Бани (през вилна зона).

13:50

12:30

94

30.12.2022 г. - СТЗ Бани, Сулица, Лозен, Сладък кладенец, Пъстрово ВЗ/ВЗ

Отиване: СТЗ Бани (през вилна зона), Сулица, Лозен, Сладък кладенец, Пъстрово.

Връщане: Пъстрово, Сладък кладенец, Лозен, Сулица, СТЗ Бани (през вилна зона).

13:50

13:30

91

СТЗ Бани, Ново село, Пряпорец, Борилово Ц/Ц

Отиване: СТЗ Бани (през център).

Връщане: СТЗ Бани (през център), Ново село, Пряпорец, Борилово, Пряпорец.

14:25

15:30

96

СТЗ Бани, Остра могила, Казанка Ц/Ц

Отиване: СТЗ Бани (през център), Остра могила, Казанка.

Връщане: Казанка, СТЗ Бани (през център).

16:36

16:30

94

СТЗ Бани, Сулица, Лозен, Сладък кладенец, Пъстрово ВЗ/ВЗ

Отиване: СТЗ Бани (през вилна зона), Сулица, Лозен, Сладък кладенец, Пъстрово.

Връщане: Пъстрово, Сладък кладенец, Лозен, Сулица, СТЗ Бани (през вилна зона).

17:50

17:30

92

Пряпорец, Борилово, Ново село, СТЗ Бани Ц/Ц

Отиване: Пряпорец, Борилово, Пряпорец, Ново село.

Връщане: Ново село, СТЗ Бани (през център).

18:35

18:00

96

СТЗ Бани, Сулица, Остра могила, Казанка, СТЗ Бани ВЗ/Ц

Отиване: СТЗ Бани (през вилна зона), Сулица, Остра могила, Казанка.

Връщане: Казанка, СТЗ Бани (през център).

19:12

 

  1. Направление Гробищен парк 1, с. Хрищени, с. Колена, с. Люляк – линии № 17 и 34

Час на тръгване от гр. Стара Загора

Обслужвани населени места

Час на тръгване от последна спирка към гр. Стара Загора

05:40

17

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена

06:30

06:35

17

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена

07:24

07:00

17

Гробищен парк 1, Хрищени

08:00

08:00

34

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена, Люляк

08:55

09:00

17

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена

10:00

10:00

17

Гробищен парк 1, Хрищени

11:00

12:00

17

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена

13:00

14:00

17

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена

15:00

16:00

17

Гробищен парк 1, Хрищени

17:05

17:00

17

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена

18:00

18:05

34

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена, Люляк

19:00

19:10

17

Гробищен парк 1, Хрищени, Колена

20:00

 

  1. Направление Гробищен парк 2, с. Богомилово, Кирилово и Елхово – линии 24, 44, 204

Час на тръгване от гр. Стара Загора

Обслужвани населени места

Час на тръгване от последна спирка към гр. Стара Загора

-

24

Кирилово, Богомилово

06:20

06:25

44

Богомилово

07:10

06:50

24

Богомилово, Кирилово, Елхово

07:50

08:00

204

Богомилово, Гробищен парк 2

09:10

10:00

204

Богомилово, Гробищен парк 2

11:10

11:30

24

Богомилово, Кирилово

12:20

12:00

204

Богомилово, Гробищен парк 2, Ракитница

13:05

13:40

24

Богомилово, Кирилово

14:25

15:15

24

Богомилово, Кирилово, Елхово

16:10

17:20

24

Богомилово, Кирилово

18:12

19:35

24

Богомилово, Кирилово

20:15

20:30

24

Богомилово

21:15

 

IV. Всички останали линии ще се движат със стандартно разписание за делничен Неучебен ден.